Na oblíbenou Madeiru z Prahy
27.4.2023

Na oblíbenou Madeiru z Prahy

3 959

O této nabídce

Madeira nadchne nejen milovníky přírody. Letenky na Madeiru z Prahy nabízí aerolinka TAP Air Portugal za 3 959 Kč. Ačkoliv tato cenovka bývala běžnou, v poslední době je akčních letenek na tento oblíbený ostrov v Atlantském oceánu poskrovnu. Termíny jsou dostupné od letošního listopadu do března příštího roku s výjimkou Vánoc, a to například od 13. do 20. února. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a jednu osobní věc. Odbavené zavazadlo si přikupte v rámci tarifu Classic, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 5 559 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Portugalska

Pro vstup na území Portugalska nepotřebujete mít očkování, test ani vstupní formulář. Cesta do této nádherné země je již jako dřív. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Utečte zimě na ostrov věčného jara

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak lépe prozkoumat Madeiru než pomocí půjčeného auta? Skvělé auto pro vaši dovolenou na tomto rozkvetlém ostrově si jednoduše rezervujte přes naši autopůjčovnu. Malé, ale naprosto dostatečné auto vás na týden vyjde na 7 362 Kč.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 959 Kč
Na oblíbenou Madeiru z Prahy

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)