Na nové lince z Bratislavy do Záhřebu na prodloužené jarní víkendy
6.4.2022

Na nové lince z Bratislavy do Záhřebu na prodloužené jarní víkendy

244

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu rozlétala nízkonákladová aerolinka Ryanair také novou linku z Bratislavy do Záhřebu. Ceny letenek na nové trase, spojující slovenskou a chorvatskou metropoli, odpovídají snaze přilákat cestovatele právě důrazem na svou výši (resp. láci). Zpáteční letenky z Bratislavy do Záhřebu na prodloužené víkendy od pátku do neděle totiž ulovíte za pouhých 244 Kč! Za tuto cenu je dostupný víkend od 6. do 8. května. Prakticky jakékoliv další výlety během května a června ovšem také pořídíte za ceny ve výši několika stokorun. Pro úplnost dodáme, že kromě pátku a neděle je linka obsluhována taktéž ve středu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Před cestou do Chorvatska je nutné disponovat dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Záhřebu za 244 Kč

Na nové lince z Bratislavy do Záhřebu na prodloužené jarní víkendy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)