Na nákupy do USA – Filadelfie
26.10.2021

Na nákupy do USA – Filadelfie

6 588

O této nabídce

Na povánoční výprodeje vyrazte během ledna do USA! Zpáteční letenky z Mnichova do Filadelfie vychází na parádních 6588 Kč. Termínů je hromada, cestou tam i zpět vás čeká jeden přestup v Londýně. A kdy? Například s odletem 14. ledna s návratem 20. ledna. Rezervuj tenhle termín >>

Podmínky pro cestování

USA se pro turisty otevře 8. listopadu, vstup na jejich území bude umožněn pouze plně očkovaným cestovatelům. Podle aktuálních informací budete potřebovat tyto dokumenty:

  • doklad o dokončeném očkování (EU COVID pas),
  • negativní test (ne starší 3 dnů – antigen či PCR),
  • elektronická registrace ESTA.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy Americké jsou aktuálně stále v tmavě červené kategorii zemí, jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplněný příjezdový formulář.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 příruční – 56 x 36 x 23 cm a malé 45 x 35 x 20 cm bez omezení hmotnosti, 23 kg k odbavení za 70 EUR/směr.
  • Dostupnost: leden – březen 2022
  • Termíny: 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v USA

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Filadelfie za 6588 Kč
Na nákupy do USA - Filadelfie


Bude se hodit

American Airlines

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)