Na letní prodloužený víkend z Prahy do Kodaně
29.6.2021

Na letní prodloužený víkend z Prahy do Kodaně

1 118

O této nabídce

Využijte postupného rozvolňování pravidel pro cestování po Evropě a vyrazte na letní prodloužený víkend do dánské Kodaně. Zpáteční letenky z Prahy do Kodaně ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 1 118 Kč. Za nejnižší ceny jsou dostupné kombinace od pátečního rána do nedělního poledne v termínech na začátku září. Analogické kombinace během srpna vychází na 14 stokorun za zpáteční letenky, což je stále velmi hezká cena. Díky četným rotacím dopravce se lze do Kodaně vydat i na pouhou jednu noc od pátka do soboty.

Podmínky pro cestování

Z dánského pohledu se Česká republika aktuálně nachází v „zelené kategorii“ zemí, tudíž není třeba před cestou cokoliv dokládat. Přehledné informace o cestování do Dánska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Kodani.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko se momentálně nachází v „oranžové kategorii“ (tj. „pouze“ AG test před cestou). Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 23. – 25. 7. za 1 438 Kč
  • 13. – 15. 8. za 1 498 Kč
  • 20. – 21. 8. za 1 498 Kč
  • 27. – 28. 8. za 1 418 Kč
  • 3. – 5. 9. za 1 118 Kč
  • 10. – 12. 9. za 1 118 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Kodani se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Díky relativně včasné rezervaci se dostanete také na nižší ceny, než je během léta v Kodani zvykem. Mrkněte např. tento Urban House Hostel z řetězce Meininger za 812 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 118 Kč

Na letní prodloužený víkend z Prahy do Kodaně


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)