Na letní prodloužené víkendy do Athén: z Bratislavy
21.3.2023

Na letní prodloužené víkendy do Athén: z Bratislavy

1 761

O této nabídce

EDIT (18:25): Aerolinka Aegean v dnešních odpoledních hodinách nečekaně stáhla letenky z prodeje. Dle rezervačního systému to momentálně vypadá, že start nové linky z Bratislavy do Athén je odložen až na podzim…

Řecká národní letecká společnost Aegean Airlines bude v letošní letní sezoně provozovat přímé lety také na lince z Bratislavy (BTS) do Athén (ATH). Na nové lince se bude létat od začátku června do konce září s frekvencí dvou letů týdně (pondělí a čtvrtek). Aktuálně máte v rezervačním systému aerolinky skvělou šanci ulovit levné letenky, vč. prázdninových termínů!

Zpáteční letenky na přímých letech z Bratislavy do Athén pořídíte od 1 761 Kč! Za tuto cenu je dostupný příkladový termín od 13. do 17. července. V dalších letních termínech, nejen na prodloužené víkendy, se ceny zpátečních letenek pohybuje od 2 do 2,5 tisíce Kč. A to je rozhodně skvělé cena, které v hlavní letní sezoně budou těžko konkurovat i Ryanair nebo Wizz Air na linkách z Vídně.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky aerolinky Aegean
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s max. hmotností 8 kg & rozměry 56 × 45 × 25 cm
 • Dostupnost: červen – září 2023
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 12. 6. za 2 625 Kč
  • 15. – 19. 6. za 2 004 Kč
  • 29. 6. – 3. 7. za 2 004 Kč
  • 13. – 17. 7. za 1 761 Kč
  • 27. – 31. 7. za 2 529 Kč
  • 24. – 28. 8. za 2 291 Kč
  • 21. – 25. 9. za 2 243 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Athén

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Athén za 1 761 Kč

Na letní prodloužené víkendy do Athén: z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)