Na Kubu z Frankfurtu v Business třídě
18.5.2023

Na Kubu z Frankfurtu v Business třídě

23 014

O této nabídce

Zaleťte si v následujících dnech na exotickou Kubu ve velkém stylu. Aerolinka Condor nyní nabízí letenky v Business třídě na Kubu z Frankfurtu za 23 014 Kč. Jedná se o přímé lety, tudíž nebudete muset nikde přestupovat a prodlužovat si tak cestu. Cílovou destinací na Kubě pro vás bude město Varadero na severním pobřeží. K mání jsou termíny na konci letošního května a v polovině června a jako příkladový termín uvádíme odlet 26. května a návrat 6. června.

V Business třídě se budete cítit jako v bavlnce, neboť vás čekají pohodlná sklápěcí sedadla, výběrové menu a další prémiové služby. V ceně Business letenky máte také odbavené zavazadlo do 30 kg, příruční zavazadlo do 16 kg a osobní věc.

Podmínky pro cestování

Cesty na Kubu

Před cestou na Kubu musíte akorát vyplnit příjezdový formulář. Již se nemusíte prokazovat očkováním nebo negativním testem. Pro vstup na Kubu musíte mít také turistickou kartu, kterou získáte za poplatek 750 Kč na Velvyslanectví Kuby v Praze. Více informací a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kubě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Exotická Kuba, kde se budete cítit jako v minulém století

Země doutníků a starých automobilů se vlní v rytmu salsy, na korunách stromů visí jak ozdobičky sladké pomeranče a místní rum lahodné chuti je proslulý po celém světě. Varaderem se táhnou nekonečné pásy bělostných pláží, ale i luxusních hotelů, ta pravá atmosféra začíná až za jeho hranicí. Pod vrstvou bídy se tam schovává panenská příroda střídaná krásou koloniální architektury a úzkými uličkami zdobenými pestrými barvami fasád. Havana pulzuje životem, podmanivou hudbou i výbornými koktejly. Lidé jsou po celém tomhle karibském ostrově i přes jeho nemilou minulost neskutečně vřelí a pohostinní. Vítejte na Kubě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Kubu v Business třídě za 23 014 Kč
Na Kubu z Frankfurtu v Business třídě


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)