Na Korfu z Vídně v závěru sezóny
21.8.2023

Na Korfu z Vídně v závěru sezóny

od 838

O této nabídce

Nemáte rádi podzim? Uleťte mu do Řecka! Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky na řecký ostrov Korfu z Vídně, kde se v závěru sezóny příjemně ohřejete. Cena letenek začíná na 838 Kč, a to například v termínu od 6. do 13. října. K mání jsou termíny od září do října, což jsou ideální měsíce k poznávání ostrova.

Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství.

V ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 955 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg si připlatíte od 695 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Nasajte atmosféru Řecka na Korfu

Korfu, Corfu, Smaragdový ostrov, Kerkyra… mnoho názvů pro jeden a ten samý řecký ostrov Jónského moře, a úžasné místo k poznávání. Z pohlednic nebo katalogů cestovních kanceláří určitě znáte božskou pláž Paleokastritsu a historickou část hlavního města, o čem jste možná ale neslyšeli je výtečná chuť místních ryb zalitých v bohaté rajčatové omáčce, vůně čerstvě upečné tyropity a ty úchvatné východy a západy slunce nad tak trochu divokou a nepopiratelně fotogenickou krajinou. Půjčte si auto a poznejte korfské vnitrozemí, odpočívejte dlouhá odpoledne pod spalujícím jižanským sluncem, koupejte se v azurových vodách a dny zakončujte se skleničkou vína na hotelové terase. Korfu budete opouštět jen s těžkým srdcem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte Korfu pomocí půjčeného auta. To si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Ceny jsou ke konci sezóny více než sympatické, neboť půjčovné na týden vás vyjde od 2 094 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cesty do Řecka jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 838 Kč
Na Korfu z Vídně v závěru sezóny

Bude se hodit

Letiště Korfu (CFU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)