Na jarní prodloužené víkendy z Prahy do Belgie
7.2.2023

Na jarní prodloužené víkendy z Prahy do Belgie

od 1 078

O této nabídce

Chcete strávit prodloužený víkend v zahraničí a u toho ochutnat ty nejlepší hranolky či vafle? Tak rychle kupujte letenky z Prahy do Belgie, které nabízí irský dopravce Ryanair. K dispozici jsou letenky od března do května letošního roku a je jich opravdu požehnaně. Můžete si poskládat dvoudenní výlet, prodloužený víkend nebo rovnou v této malebné zemi zůstat několik dní a prozkoumat krásná města. Za zpáteční letenku zaplatíte od 1 078 Kč, například v termínu od 22. do 26. března. V Belgii přistanete na letišti Brusel-Charleroi, ze kterého se jednoduše dostanete do centra Bruselu.

V ceně letenky je 1 malé zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg si můžete zakoupit od 321 Kč v jednom směru. Náročnější cestovatelé si mohou připlatit za odbavené zavazadlo s limitem 20 kg od 511 Kč za jeden směr. 

Zůstat pouze v Bruselu by byla škoda. Vyrazte na průzkum nádherných městeček, jako jsou například Antverpy, Gent či Bruggy, nebo si udělejte výlet na belgické pobřeží. Tato malá země má co nabídnout a nudit se rozhodně nebudete.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Od 23. května 2022 je zrušena povinnost předkládat jakýkoliv doklad bezinfekčnosti při vstupu na území země. Cestování do Belgie je tedy opět „jako dřív“. Zrušena byla také povinnost nosit ochranu dýchacích cest na veřejných místech. Pro přehled aktuálních opatření navštivte naší stránku „Koronavirus v Belgii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Brusel – ráj pro milovníky tmavého piva a všeho sladkého

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 1 078 Kč
Na jarní prodloužené víkendy z Prahy do Belgie

Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)