Na Filipíny: z Budapešti do Manily v jarních termínech
20.2.2024

Na Filipíny: z Budapešti do Manily v jarních termínech

12 927

O této nabídce

Stálicí, v jejíž nabídce relativně pravidelně nalezneme vybrané letenky do jihovýchodní Asie, je letecká společnost Air China. Tentokrát se nám na mušku dostaly Filipíny a jejich hlavní města Manila ležící na ostrově Luzon. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Manily (MNL) ulovíte u čínského dopravce za solidní cenu 12 927 Kč. Základní tarif standardně obsahuje přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Routing vede přes Peking (PEK), kde vás obou směrech čeká jeden přestup (tip, jak si ho zpříjemnit uvádíme níže). A co termíny? Ty jsou dostupné během jarních měsíců – všechny je přehledně shrnuté najdete v našem kalendáři.

V případě přestupu delšího 4 hodin, máte v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je váš přestup delší než 8 hodin, získáte nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáte přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříte si účet, přihlásíte se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíte „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Vstup na Filipíny

Cestování do Filipíny je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Manily za 12 927 Kč

Na Filipíny: z Budapešti do Manily v jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)