Na exotické Seychely z Vídně vč. 2 ks odbavených zavazadel
15.3.2023

Na exotické Seychely z Vídně vč. 2 ks odbavených zavazadel

13 753

O této nabídce

Exotické Seychely, ty jsou snem snad každého z nás. Nyní si můžete do této pohádkové destinace zaletět na křídlech aerolinky Ethiopian Airlines, která nabízí zpáteční letenky na Seychely z Vídně za 13 753 Kč. Za tuto cenu si můžete užít exotiku například od 9. a do 23. listopadu 2023. Termíny jsou dostupné od května do července a poté od září do prosince letošního roku. Po cestě vás čeká vždy jeden pohodový přestup v Etiopii, konkrétně v městě Addis Abeba.

S sebou si můžete vzít rovnou 2 kusy odbavených zavazadel s váhovým limitem 23 kg za kus. Dále si můžete vzít klasický příručák o rozměrech 55 × 40 × 25 cm a jednu osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letu se můžete těšit na nabídku nápojů a teplých jídel.

Podmínky pro cestování

Cesty na Seychely

Pro cesty na Seychely nemusíte mít negativní test ani očkování. Stačí vám vyplnit příjezdový formulář a mít pojištění, které kryje léčebné výlohy spojené s onemocněním COVID-19. Podmínky se mohou měnit, proto doporučujeme před odletem navštívit naši stránku „Koronavirus na Seychelách“.

Pro přestup v Etiopii také nepotřebujete očkování či test. Na letišti Bole a na palubě aerolinky musíte mít zakryté dýchací cesty.  Aktuální podmínky naleznete na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Exotika na Seychelách

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 13 753 Kč
Na exotické Seychely z Vídně vč. 2 ks odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)