Na Egejskou riviéru do Turecka za pár stovek – z Bratislavy
8.3.2022

Na Egejskou riviéru do Turecka za pár stovek – z Bratislavy

512

O této nabídce

Ceny letenek na lince Ryanairu z Bratislavy do tureckého Dalamanu i nadále klesají. Aktuálně v rezervačním systému dopravce ulovíte zpáteční letenky na Egejskou riviéru za skvělou cenu 512 Kč, a to na relativně velké množství termínů během čtvrtého kalendářního měsíce. Vyrazit k moři do Turecka můžete na prodloužený víkend (sobota – úterý) nebo klidně na celý týden, dostupných termínů je skutečně dost. Pokud vás láká spíše výlet v pozdějších termínech během v května či na začátku června, stačí si pár stokorun připlatit.

Náš tip: Vyrazte do Turecka přes Velikonoční svátky v termínu od 12. do 19. dubna 2022. Zpáteční letenky z Bratislavy do Dalamanu na Velikonoce vás vyjdou na tisícovku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Před cestou do Turecka je nutné disponovat negativním testem a nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 512 Kč

Na Egejskou riviéru do Turecka za pár stovek – z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)