Na březnové víkendy z Prahy do Göteborgu
2.3.2022

Na březnové víkendy z Prahy do Göteborgu

798

O této nabídce

Také Švédsku už odpískalo konec „COVID byrokracii“ a zařadilo se na seznam zemí, kam můžete cestovat bez omezení. Využijte proto nabídky levných letenek nízkonákladové aerolinky Ryanair a zaleťte si na prodloužený víkend do Göteborgu. Do konce zimního letového řádu (tj. do konce března) totiž dopravce létá mezi Prahou a Göteborgem na ideálních rotacích v pátek a neděli odpoledne (od letního letového řádu to budou středy a neděle). Zpáteční letenky na prodloužený víkend z Prahy do Göteborgu během března ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti za sympatickou cenu 798 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Více informací najdete v našem průvodci „Koronavirus ve Švédsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na levné bydlo v centru města je tento tříhvězdový Spoton Hostel za 955 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 798 Kč

Na březnové víkendy z Prahy do Göteborgu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)