Mongolsko: z Mnichova do Ulánbátaru s odbaveným zavazadlem
20.1.2024

Mongolsko: z Mnichova do Ulánbátaru s odbaveným zavazadlem

15 654

O této nabídce

Vyrazte za divokou a nespoutanou přírodou do střední Asie! Zlevněné letenky do Mongolska aktuálně ulovíte v nabídce letecké společnosti Air China. Odlet je alokován do bavorského Mnichova (MUC), odkud zpáteční letenky do Ulánbátaru (UBN) pořídíte za 15 654 Kč. Základní tarif čínského dopravce zahrnuje možnost zdarma přepravit odbavené zavazadlo. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v čínském Pekingu (PEK). Termíny jsou dostupné v první polovině letošního roku, primárně však v měsících od dubna do června. Jejich kompletní přehled najdete v našem kalendáři.

V případě přestupu delšího 4 hodin, máte v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je váš přestup delší než 8 hodin, získáte nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáte přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříte si účet, přihlásíte se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíte „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mongolska

Cestování do Mongolska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Od ledna 2023 jsou také čeští občané zproštěni povinnosti žádat o turistické vízum. Pro krátkodobé pobyty do 30 dnů byla tato povinnost zrušena! Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mongolsku“.

Náhled letenky z Mnichova do Ulánbátaru za 15 654 Kč
Mongolsko: z Mnichova do Ulánbátaru s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)