Mikronésie: Severní Mariany s luxusními aerolinkami z Prahy
18.6.2020

Mikronésie: Severní Mariany s luxusními aerolinkami z Prahy

14 476

O této nabídce

Fotky a videa krásných písečných plážích, bohatého podmořského života a neuvěřitelných scenérií , které znáte z internetu a televize, si díky této akci můžete pořídit klidně sami. Akční letenky do Mikronésie, pro pravé dobrodruhy a milovníky tropického ráje, pořídíte z Prahy za velmi zajímavou cenu 14 476 Kč. Konkrétně se jedná o letenky s cílem na ostrově Saipan, který náleží Severním Marianám. Let zajišťuje pětihvězdičková aerolinka Qatar Airways ve spolupráci se stejně hodnocenou aerolinkou Asiana. Vaše vysněná dovolená tak započne již na palubách letadel těchto luxusních společností. Samozřejmostí je velké odbavené zavazadlo v ceně letenky. S sebou si tak, mimo jiné, můžete vzít i potápěčské vybavení, které vám zajistí ještě více zážitků. K dispozici je nespočet termínů od ledna do června 2021 vč. Velikonoc a státních svátků. Díky téměř dennímu přestupu v Soulu při cestě zpět můžete vyběhnout z letiště a ochutnat také jihokorejskou metropoli.

Proč na Severní Mariany?

Severní Mariánské ostrovy jsou jedním z nejodlehlejších míst naší planety, kde se můžete těšit na jedinečné zážitky a maximální relax. Zkrátka dovolená, na niž budete ještě dlouho vzpomínat. Nekonečné pláže lemované kokosovými palmami, křišťálově čistý oceán ukrývající pod svou hladinou skutečné poklady v podobě korálových útesů mnoho dalšího. Rozhodně nezůstávejte jen na hlavním ostrově Saipan. Nasedněte na trajekt a zamiřte vstříc dalším dobrodružstvím v podobě okolních ostrovů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo s limitem 30 kg + příruční zavazadlo do 7 kg
  • Dostupnost: leden – červen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Oblast ostrovů v Tichém oceánu, kde se nachází i ostrov Saipan, je často označována rájem na zemi. Počítejte tedy s tím, že ceny ubytování tu nebudou zrovna nejlevnější. Nejlevněji vychází tento Saipan Vegas resort za 818 Kč/os./noc o něco dráž pak Karis Pool Villa s bazénem za 1 100 Kč/os./noc. Další nabídky ubytka naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Severní Mariánské ostrovy patří pod správu Spojených států amerických. Před odletem si tak nezapomeňte zařídit elektronickou registraci ESTA. Samozřejmě pro vás máme i jednoduchý a přehledný návod, jak na to!

Náhled zpáteční letenky z Prahy na Saipan za 14 476 Kč

Mikronésie: Severní Mariany s luxusními aerolinkami z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)