Mexiko: z Berlína a Mnichova do Mexico City s Iberií
2.1.2023

Mexiko: z Berlína a Mnichova do Mexico City s Iberií

10 350

O této nabídce

Vyrazte na dovolenou do Mexika díky levným letenkám z dílny španělské aerolinky Iberia. Zpáteční letenky z Berlína nebo Mnichova do hlavního města největšího středoamerického státu, Mexico City, pořídíte za ceny od 10 350 Kč. O pár stokorun výhodněji přitom vyjdou odlety z německé metropole. Letenky jsou dostupné na termíny během března letošního roku, případně pak během podzimu od září do listopadu (viz naše kalendáře níže). Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla. V obou směrech vás čeká jeden přestup v Madridu.

Pokud pocházíte z Moravy či Slezska, budou pro vás atraktivnější letenky s Turkish Airlines z Katowic za 11 734 Kč (vč. odbaveného zavazadla).

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Odstartuj poznávačku Mexika v Mexico City

Hlavní město Mexika, španělsky Ciudad de México, leží v údolí obklopeném do nebe čnícími horami. Bylo vystavěno španělskými conquistadory na zasypaných ruinách Tenochtitlánu, hlavního města Aztécké říše. Toto místo bylo vyvoleno bohy, kteří Aztékům seslali znamení v podobě orla sedícího na kaktusu s hadem v zobáku. Namísto starodávných ruin se tam teď tyčí vysoké mrakodrapy, kostely a katedrály, i tak je ale město úchvatné, plné jedinečné kultury a historie. Ulice lemuje barevná architektura, nepřeberná řada muzeí, divadel a galerií. Navštivte La Casa Azul, modrý dům výstřední umělkyně Fridy Kahlo. Pod širým nebem se ztraťte na tržnicích, jimiž se line vábná vůně šťavnatých fajitas, quesadillas s táhnoucím se rozpečeným sýrem, slaďoučké kukuřice a empanadas plněných masem. ¡Qué sabroso!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Mexico City za 10 350 Kč

Mexiko: z Berlína a Mnichova do Mexico City s Iberií


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)