Mexiko: levné letenky z Vídně do Mexico City
21.5.2021

Mexiko: levné letenky z Vídně do Mexico City

9 558

O této nabídce

Konečně se opět objevily pěkné letenky do Mexika. Za nejnovější atraktivní nabídkou levných letenek do Střední Ameriky stojí španělská aerolinka Iberia. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Mexico City za parádní cenu 9 558 Kč. Základní tarif „Basic“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, které vám ale na výlet do Mexika rozhodně postačí. V rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v Madridu. Všechny dostupné termíny od září až do února příštího roku naleznete hezky sesumírované v našem kalendáři.

PS: Budete-li mít v merku přelet na poloostrov Yucatán do oblíbeného letoviska Cancún, mrkněte na nabídku mexických nízkonákladových dopravců jako Viva Aerobus či Volaris. Jednosměrné letenky z Mexico City do Cancúnu vychází okolo tisícovky.

Hola, Ciudad de México!

Hlavní město Mexika, španělsky Ciudad de México, leží v údolí obklopeném do nebe čnícími horami. Bylo vystavěno španělskými conquistadory na zasypaných ruinách Tenochtitlánu, hlavního města Aztécké říše. Toto místo bylo vyvoleno bohy, kteří Aztékům seslali znamení v podobě orla sedícího na kaktusu s hadem v zobáku. Namísto starodávných ruin se tam teď tyčí vysoké mrakodrapy, kostely a katedrály, i tak je ale město úchvatné, plné jedinečné kultury a historie. Ulice lemuje barevná architektura, nepřeberná řada muzeí, divadel a galerií. Navštivte La Casa Azul, modrý dům výstřední umělkyně Fridy Kahlo. Pod širým nebem se ztraťte na tržnicích, jimiž se line vábná vůně šťavnatých fajitas, quesadillas s táhnoucím se rozpečeným sýrem, slaďoučké kukuřice a empanadas plněných masem. ¡Qué sabroso!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR (nově stačí i antigenní) test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Mexico City i kdekoliv jinde na území Mexika se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Vídně do Mexico City za 9 558 Kč

Mexiko: levné letenky z Vídně do Mexico City


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Vídeň (VIE)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)