Mexiko – Cancún z Berlína a Mnichova za 9 874 Kč
20.9.2019

Mexiko - Cancún z Berlína a Mnichova

9 874

O této nabídce

Po mnohých nabídkách levných letenek do Spojených států amerických či kanadského Vancouveru se u British Airways (ve spolupráci s dalšími aerolinkami z letecké aliance One World – American Airlines a Finnair) urodily i atraktivní letenky z německých letišť s cílem v mexickém Cancúnu. Letenky na trase Berlín – Cancún pořídíte za 9 874 Kč. A to v několika termínech během listopadu letošního roku a dále po celou první polovinu roku 2020. Hlavní devízou současné akce je především štědrá zavazadlová politika British Airways, kdy tento tarif obsahuje i zapsané zavazadlo. Cestou vás v obou dvou směrech čekají dva přestupy (jeden vždy v Londýně, druhý poté a území USA). Jedná se však o přestupy rychlé a celková doba na cestě se bude pohybovat kolem 20 hodin či ještě pod touto hranicí. Do Cancúnu se můžete vydat i z Mnichova, odkud pořídíte letenky s podobným routingem za 10 059 Kč. 

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Ubytování

Širokou nabídku bydla v Cancúnu na i celém Yucatánu naleznete na Bookingu a Hotels. Jednoduché ubytko nabídne tento oblíbené čtyřhvězdový hotel za 320 Kč/os./noc, vyšší komfort pak tyto apartmány Sea View ležící přímo na pláži za 1 208 Kč/os./noc či tento tříhvězdový Mayafair Design Hotel za 829 Kč/os./noc.

Víza

Vzhledem k routingu vedenému přes Spojené státy americké nezapomeňte na vyřízení elektronické registrace ESTA za 14 USD. Podrobný návod, jak si s ní poradit naleznete v našem článku a vyklikáte si na na tomto webu.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 9 874 Kč

Mexiko - Cancún z Berlína a Mnichova za 9 874 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)