Kanada – Vancouver z Prahy za 9 703 Kč
18.9.2019

Kanada - Vancouver z Prahy

9 703

O této nabídce

Nadílka od aerolinek z letecké aliance One World pokračuje. Další destinací dostupnou na křídlech British Airways z Prahy za parádní cenu je Vancouver. Na západní pobřeží severoamerického kontinentu se můžete vydat za 9 703 Kč v termínech od ledna do května 2020. A zejména jarní termíny na sklonku potenciálního cestovního období vymezeného tarifem lákají k výletu do Britské Kolumbie. Dostupné jsou i termíny během letošního podzimu (říjen – prosinec 2019), které vyjdou na 10 246 Kč. Základní tarif již tradičně obsahuje jen příruční zavazadlo (+osobní věc). Odbavené pořídíte přímo na přepážce během check-inu za 1 313 Kč/směr.

Mezi písečnými plážemi při pobřeží Tichého oceánu a zasněženými vrcholky hor leží pohádkový Vancouver. Zimy tam jsou mírnější než ve zbytku Kanady a příroda je přenádherná. Využijte obou světů, které tenhle kraj nabízí. Zdolejte Mt. Seymour, obdivujte podmanivou krásu lesů v Capilanu i majestátní velryby a černobílé kosatky obývající přilehlé oceánské vody. Půjčte si auto a vyrazte na road trip po dálnici Sea to Sky otevírající po cestě do Whistleru dechberoucí výhledy. Navštivte muzea, galerie, restaurace, Vancouver je tak kosmopolitní, že v jediném městě naleznete snad celý svět.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel s limitem á 23 kg/ks (56 x 45 x 25 cm & 40 x 30 x 15 cm)
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2019 & leden – květen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Pokud nelpíte na centrální poloze bydla, bookněte si pokoj ve čtyřhvězdovém Carey Centre za 1 202 Kč/os./noc  poblíž univerzity na západní okraji města (hned vedle oceánu). Případně využijte nabídky tohoto jednoduchého English Bay Hotelu za 1 414 Kč/os./noc.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku bude na západním pobřeží Kanady pohyb daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 9 703 Kč

Kanada - Vancouver z Prahy za 9 703 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)