Los Angeles z Prahy za 7 978 Kč
17.9.2019

Los Angeles z Prahy

7 978

O této nabídce

Jedno z nejpřitažlivějších měst nejen na území Spojených států amerických, nýbrž i v celé Severní Americe, je bezesporu Los Angeles. Tento kalifornský magnet aktuálně přitahuje cestovatele z naší české kotliny ještě silněji. K mání jsou totiž zpáteční letenky z Prahy do Los Angeles za parádní cenu 7 978 Kč. Na křídlech letecké společnosti American Airlines se za oceán můžete vydat od ledna do května nadcházejícího roku. V obou dvou směrech vás během cesty čeká jeden pěkný přestup v Londýně. Základní tarif tradičně obsahuje jen příruční zavazadlo (+ osobní věc). Odbavené je pak za příplatek 50 € (dokoupit lze přímo na check-in přepážce).

Málo času na pravý americký „relax“ budete ve městě andělů. Míst, která nesmíte minout, je tu po čertech hodně! Ať si kdo chce, co chce říká, být v L.A. a neprojít chodník slávy, nezatoužit po hvězdné kariéře v Universal Studios, nespatřit na vlastní oči nápis Hollywood, nekousnout do burrita v Grand Central Marketu, minout japonskou čtvrť i Arts District, je hříšné! Stejně hříšné jako nestát na mole v Santa Monice u cedule, kde končí Route 66, nedat si na Venice Beach levandulovou zmrzlinu, nezkusit surfovat na Huntington Beach a nevidět Queen Merry kotvit na Long Beach! Tak nehřešte příliš mezi anděly!

Ubytování

Do jarních měsíců nacházejícího roku zbývá ještě dostatek času, proto raději bookujte bydla s možností bezplatného zrušení rezervace. My bychom v Los Angeles preferovali tento tříhvězdový Lincoln Park Hotel za 1 058 Kč/os./noc anebo tento Super 8 Hotel z řetězce Wyndham v Long Beach za 1 097 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 7 978 Kč

Los Angeles z Prahy za 7 978 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)