Mauricius přímým letem z Frankfurtu přes vánoční svátky
5.12.2022

Mauricius přímým letem z Frankfurtu přes vánoční svátky

11 427

O této nabídce

V last minute nabídkách německých cestovních kanceláří se začínají objevovat také letenky na vánoční svátky! První takovou vlaštovkou jsou ty z Frankfurtu na Mauricius, které nejrychlejší a zároveň nejrozhodnější cestovatelé uloví za moc hezkou cenu 11 427 Kč! K dispozici jsou dva termíny s odletem 16. nebo 18. prosince v odpoledních hodinách a návratem v pondělí 26. prosince navečer. Samozřejmostí jsou přímé lety operované aerolinkou Eurowings Discover a odbavené zavazadlo v ceně.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius stačí pouze vyplnit příjezdový formulář! Všechny ostatní restrikce byly od 1. července 2022 zrušeny. Všechny užitečné informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes německou CK
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 25 kg + příruční
  • Dostupnost: prosinec 2022
  • Termíny:
    • 16. – 26. 12. za 11 427 Kč
    • 18. – 26. 12. za 11 476 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vánoce na Mauriciu

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Mauricius za 11 427 Kč

Mauricius přímým letem z Frankfurtu přes vánoční svátky


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)