Maroko: listopadové letenky do Agadiru z Vídně
29.9.2021

Maroko: listopadové letenky do Agadiru z Vídně

764

O této nabídce

S příchodem zimního letového řádu obnoví Ryanair provoz na lince z Vídně do Agadiru ležícího v jižním Maroku. Čím blíže se spuštění linky blíží, tím více klesají i ceny letenek, což pravděpodobně neznačí příliš velkou poptávku. A právě toho můžete využít a ulovit si zpáteční letenky do Agadiru z Vídně za 764 Kč. Nejlevněji vychází kombinace krátkých pobytů od neděle do čtvrtka, ale jen za drobný příplatek si lze dobu strávenou v Maroku prodloužit na celý týden (čtvrtek – čtvrtek).

Podmínky pro cestování

Česká republika se nachází z pohledu Marockého království na „áčkovém seznamu zemí“. Pro vstup na území Maroka je tedy nutné předložit negativní PCR test (ne starší 48 hodin). Výjimku mají děti mladší 11 let a kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny od druhé dávky). Všechny přijíždějící osoby musí také vyplnit tento registrační formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Rabatu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maroko, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Orientačně se ceny pronájmu pohybují kolem 500 Kč/den.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Vídně do Agadiru za 764 Kč

Maroko: listopadové letenky do Agadiru z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)