Mallorca z Drážďan během letních prázdnin
7.6.2021

Mallorca z Drážďan během letních prázdnin

1 130

O této nabídce

Tradičně vyhledávanou a velmi oblíbenou destinací je španělský ostrov Mallorca. Cestování do Španělska je počínaje dneškem velmi usnadněné a k cestě vám nově postačí pouze negativní antigenní test. Očkovaní cestovatelé nebo jedinci, kteří nemoci v posledních měsících prodělali, pak mají cestu zcela volnou. Momentálně nejlevnější letenky na Mallorcu během letních prázdnin pořídíte na odletu z nedalekých Drážďan. Zpáteční letenky na ostrov Mallorca ulovíte za 1 130 Kč. V rezervačním systému aerolinky Ryanair naleznete za ceny jen lehce překračující hranici jedné tisícikoruny také nespočet dalších termínů během července a srpna.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní antigenní nebo PCR test ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po poslední dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 11– 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy se momentálně nachází v „oranžové kategorii“ (tzn. AG test před cestou, který na Mallorce pořídíte za 30 € např. na některém z těchto odběrových míst). Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

PS: Respektovat je třeba také německá nařízení, neboť se z Mallorcy budete vracet do Drážďan. To znamená negativní antigenní test (ne starší 48 hodin) před cestou nebo očkovací certifikát (min. 2 týdny od druhé dávky) nebo doklad o prodělání nemoci COVID-19 (v rozmezí 28 dnů – 6 měsíců). Žádné formuláře není třeba vyplňovat.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 7. 7. za 1 459 Kč
  • 7. – 14. 7. za 1 295 Kč
  • 21. – 28. 7. za 1 168 Kč
  • 4. – 9. 8. za 1 359 Kč
  • 18. – 23. 8. za 1 130 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Mallorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V rámci kalkulace celkových nákladů na výlet můžete počítat s cenami okolo 800 Kč/os./noc – v případě jednoduché tříhvězdy jako je třeba tento Hotel Felix v přímořském městečku Arenal.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás celé Mallorcy bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ale potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se pohybují kolem 2 tisíc Kč za den.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 1 130 Kč

Mallorca z Drážďan během letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Drážďany (DRS)

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)