Maledivy z Mnichova nebo Vídně s Etihad Airways
8.9.2022

Maledivy z Mnichova nebo Vídně s Etihad Airways

13 707

O této nabídce

V aktuální nabídce prémiové letecké společnosti Etihad Airways ulovíte kromě levných letenek na Seychely za 14 437 Kč také atraktivní letenky na Maledivy. Na rajské souostroví ležící v Indickém oceánu se můžete vypravit v mnoha termínech od listopadu letošního roku až do června toho nadcházejícího. Přehled všech dostupných termínů tradičně naleznete v našich kalendářích níže. Zpáteční letenky z Mnichova na Maledivy pořídíte za 13 707 Kč, v případě odletu z Vídně ke cenovka lehce vyšší – 14 459 Kč.

Cestou na Maledivy i zpět vás čeká jeden přestup ve Spojených arabských Emirátech. Tarif pak umožňuje si přestup v Abú Dhabí protáhnout i na několik dní, a to za minimální příplatek. Výlet 2v1 aneb relax na Maledivách zakončený poznávačkou Abú Dhabí pořídíte za 14 281 Kč. Stačí v našem vyhledávači zvolit funkci „Více měst“ a na základě kalendářů si poskládat itinerář dle vlastních preferencí.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za odpočinkem na Maledivy

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy za 13 707 Kč

Maledivy z Mnichova nebo Vídně s Etihad Airways

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy a zastávkou v Abú Dhabí za 14 281 Kč

Maledivy z Mnichova nebo Vídně s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)