Maledivy s luxusními Etihad Airways
28.1.2021

Maledivy s luxusními Etihad Airways

13 466

O této nabídce

Maledivy jsou podle nás jednou z TOP 5 nejžhavějších destinací roku 2021. Leťte na tyto tropické ostrovy na křídlech luxusních aerolinií Etihad Airways, nabízí teď letenky za výhodné ceny! Letenky z Vídně na Maledivy v podzimních termínech jsou v prodeji již od 13 466 Kč. V nabídce jsou termíny od října do listopadu, to je naprosto ideální období, kdy Maledivy navštívit. Co třeba termín 11. – 24. listopadu 2021? V říjnu končí letní monzunové deště a začínají prosluněné dny plné modré oblohy a tropických teplot okolo 30 °C. Naopak v druhé polovině prosince začíná hlavní turistická sezóna, kdy se Maledivy mohou plnit davy turistů. Námi nabízené termíny jsou sweet spot mezi těmito dvěma obdobími. Tak na co ještě čekáte?

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než sníh. Voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Na palubu letadla si s sebou můžete vzít ZDARMA dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech maximálně 56 x 36 x 23 cm a hmotnosti 7 kg a druhé menší o rozměrech 39 x 23 x 19 cm a hmotnosti 5 kg. Dále jsou v ceně letenky zahrnuty odbavená zavazadla o celkové hmotnosti maximálně 23 kg, počet kusů odbavených zavazadel není omezen.

Restrikce ohledně epidemie COVID-19

Podmínky vstupu na Maledivy a pobytu na Maledivách se mohou do termínu vaší dovolené změnit, doporučujeme proto sledovat aktualizace na stránkách MZV ČR a maledivského ministerstva cestovního ruchu. Aktuálně je nutné se pro vstup na území Malediv prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 96 hodin splňujícím požadované náležitosti. Děti do věku jednoho roku jsou od této náležitosti osvobozeny. Dále je nutné vyplnit online vstupní formulář. Otevřené jsou nyní již téměř všechny hotelové resorty, guest houses a live-aboard plavby. Při pobytu na Maledivách se doporučuje setrvat pouze v jednom ubytování. Chcete-li cestovat mezi více lokalitami v rámci Malediv, je nutné požádat o schválení maledivské autority, s tímto se laskavě obraťte na vaše ubytování. Další informace naleznete v brožuře A Safe Heaven for Travellers. Situace na Maledivách je velice uvolněná a turisty nečekají žádné výrazné restrikce.

Podmínky vstupu do Rakouska pro odlet z vídeňského letiště opět sledujte na stránkách MZV ČR blíže před odletem. Aktuálně mohou tranzitující cestující vstoupit do Rakouska i bez prokázání se negativním testem na COVID-19, bez povinné karantény po příjezdu i bez elektronické registrace.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavená zavazadla o celkové hmotnosti max. 23 kg bez limitu na počet kusů + příruční zavazadla
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2021
  • Termíny: dostupné  V NAŠEM KALENDÁŘI

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme s rezervací ubytování vyčkat ještě několik týdnů či měsíců, případně rezervovat pouze ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Víza

Po příletu na Maledivy obdržíte turistické vízum s platností 30 dní zdarma. Přečtěte si více o vízových povinnostech do všech států světa.

Náhled letenky z Vídně na Maledivy

Maledivy s luxusními Etihad Airways

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)