Maledivy lowcostově: z Vídně se zastávkou v Emirátech
10.10.2022

Maledivy lowcostově: z Vídně se zastávkou v Emirátech

5 383

O této nabídce

Dceřiná společnost Wizz Airu se základnou v Abú Dhabí v minulém týdnu úspěšně rozlétala novou linku ze Spojených arabských emirátů na Maledivy. Aktuálně se jedná o nejvýchodnější a zároveň i nejexotičtější destinaci v nabídce dopravce. Pokud se řadíte mezi nenáročné nízkonákladové cestovatele, kteří si nepotrpí na příliš komfortu během cesty a hlavním atributem při výběru letenek je pro vás cena, tak je tato skládačka určena přesně pro vás. Dvojici zpátečních letenek z Vídně do Emirátů a následně odtamtud na Maledivy si totiž můžete zkombinovat za naprosto parádní cenu 5 383 Kč.

Ve Spojených arabských emirátech vás čeká vždy jeden negarantovaný přestup. V případě obou příkladových variant se cestou tam jedná o pohodlnou rezervu cca 15 hodin (přes noc). Návrat si můžete uzpůsobit podle vlastních preferencí: „kombinace I“ počítá se čtyřdenní zastávkou v Emirátech a návratem z Abú Dhabí, zatímco „kombinace II“ znamená kratší dvoudenní zastávku v Perském zálivu a odlet domů z Dubaje. Každý ze čtyř leteckých segmentů trvá cca 5 hodin, a proto přestávka určitě přijde vhod. Do letadla si pak určitě nezapomeňte svačinu a něco k zabavení.

Na inzerovanou cenu se dostanou pouze členové Wizz Air Discount Clubu. Pokud jím nedisponujete, vyplatí se vám jeho nákup za 30 € i v případě, že poletíte zcela sami – úspora na čtyřech segmentech je totiž 40 €. Poletíte-li ve dvojici, ušetříte ještě více.

Podmínky pro cestování

Cesta do Emirátů a na Maledivy

Ve zkratce: pro cesty do emirátu Abú Dhabí se vám bude hodit očkovací certifikát (lze cestovat i s negativním testem, což bude ale při zpáteční cestě zbytečná komplikace). V případě cesty na Maledivy už stačí pouze vyplnit příjezdový formulář. Detailní informace o podmínkách cestování do jednotlivých destinací naleznete v našich průvodcích:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2022
 • Příkladové termíny:
  • I. kombinace za 5 383 Kč
  • Vídeň – Abú Dhabí -> 10. – 22. 11. za 2 121 Kč
   • VIE – AUH -> 12:45 – 21:25
   • AUH – VIE -> 21:55 – 01:00 (+1)
  • Abú Dhabí – Maledivy -> 11. – 18. 11. za 3 262 Kč
   • AUH – MLE -> 13:30 – 19:50
   • MLE – AUH -> 20:45 – 01:30 (+1)
  • II. kombinace za 5 458 Kč
   • Vídeň – Abú Dhabí & Dubaj – Vídeň -> 17. 11. – 2. 12. za 2 349 Kč
    • VIE – AUH -> 12:45 – 21:25
    • DXB – VIE -> 20:35 – 23:40
   • Abú Dhabí – Maledivy -> 18. – 30. 11. za 3 109 Kč
    • AUH – MLE -> 13:30 – 19:50
    • MLE – AUH -> 20:45 – 01:30 (+1)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Huráá na Maledivy

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 2 349 Kč
Maledivy lowcostově: z Vídně se zastávkou v Emirátech
Náhled letenky z Abú Dhabí na Maledivy za 3 109 Kč

Maledivy lowcostově: z Vídně se zastávkou v Emirátech


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)