Májové letenky na řecký ostrov Korfu z Vídně
18.4.2022

Májové letenky na řecký ostrov Korfu z Vídně

978

O této nabídce

Řecko na začátku května zruší všechna vstupní opatření v souvislosti s pandemií. Již za dva týdny tedy bude možné cestovat do Řecka opět bez testů či dokladů o očkování nebo uzdravení. Využijte těchto příjemných novinek a naplánujte si květnový výlet na ostrov Kerkyra. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Korfu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 978 Kč, a to v termínu od 8. do 15. května. Ceny letenek v dalších májových termínech (létá se vždy v neděli) lehce přesáhnou hranici jedné tisícikoruny.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Do 2. května je před cestou do Řecka je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Od května potom bude cestování do Řecka „jako dřív“ – tj. bez jakékoliv „COVID byrokracie“.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Korfu bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 978 Kč

Májové letenky na řecký ostrov Korfu z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)