Lowcostově do Austrálie: Sydney z Berlína
14.3.2022

Lowcostově do Austrálie: Sydney z Berlína

10 511

O této nabídce

Máme tu pro vás trochu punkový tip na letenky do Austrálie. Zpáteční letenky z Berlína do Sydney z nabídky singapurské nízkonákladové aerolinky Scoot ulovíte za akční cenu 10 511 Kč. Za uvedenou cenu je dostupný termín od 30. března do 19. dubna, další kombinace (o týden kratší doba pobytu) vyjde o tisícikorunu dráže. Pokud se řadíte mezi nenáročné cestovatele a strpíte trochu diskomfortu na cestě, můžete směle využít čerstvě otevřené Austrálie a navíc právě se uvolňujících pravidel pro tranzit skrze Singapur.

A proč se jedná o punkový tip, který rozhodně není pro každého cestovatele? Musíte si sbalit do příručního zavazadla s limitem 10 kg, nenechte doma svačinu (základní tarif „Fly“ totiž neobsahuje v ceně žádné občerstvení) ani deku na noční lety. A připravte se na 12hodinový let z Berlína do Singapuru. Na druhou stranu, kdo zvládne méně komfortní cestu, může se těšit na plno zážitků od protinožců.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Před cestou do Austrálie je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické eVisitor vízum.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Austrálii“.

Tranzit přes Singapur

Za účelem tranzitu via Singapur musíte splňovat podmínky programu VTL (Vaccinated Travel Lane):

  • pobývat 14 dnů před odletem v „VTL zemi“ (od 16. března jsou na seznamu všechny země EU)
  • disponovat očkovacím průkazem (dokončené základní schéma)
  • předložit negativní PCR test (ne starší 48 hodin)

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (dohromady max. 10 kg)
  • Dostupnost: duben 2022
  • Příkladové termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Sydney za 10 511 Kč

Lowcostově do Austrálie: Sydney z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Singapur (SIN)

Scoot

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)