Lotyšsko: z Prahy do Rigy na mnoho termínů po celý rok
8.7.2024

Lotyšsko: z Prahy do Rigy na mnoho termínů po celý rok

1 936

O této nabídce

Zajímavou promo akci s názvem „Mega Sale“ spustila na začátku července lotyšská letecká společnosti Air Baltic. V jejím rámci můžeš ulovit velké množství levných letenek nejen na trase z Prahy (PRG) do Rigy (RIX), kde ceny zpátečních letenek vychází na 1 936 Kč. Vybírat lze ze skutečně bohatého počtu termínů od letošního srpna až do května příštího roku (viz naše kalendáře níže). Akce platí do vyprodání kapacit nebo do 24. července. Air Baltic láká cestovatele na lety každý den a také štědrou zavazadlovou politiku. I základní tarif „Green“ totiž obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí

Veškeré informace o letišti v Rize (RIX), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejsnazší formou, jak poznat celé Lotyšsko, je půjčení vlastního auťáku. Mrkni se do naší autopůjčovny a udělej si přehled o dostupných možnostech. Cena pronájmu malého vozidla vyjde během hlavní sezony na cca 900 Kč / den. Mimo letní termíny bude půjčení auta samozřejmě ještě levnější.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 936 Kč

Lotyšsko: z Prahy do Rigy na mnoho termínů po celý rok


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Lotyšsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Riga - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Riga (RIX)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)