Lotyšsko: prázdninové letenky z Prahy do Rigy
30.5.2023

Lotyšsko: prázdninové letenky z Prahy do Rigy

1 270

O této nabídce

Levné prázdninové letenky do Pobaltí nabídne nízkonákladová aerolinka Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do lotyšské Rigy ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny začínající na 1 270 Kč. Příkladovým termínem budiž poslední prázdninový týden (24. – 31. srpen). V cenovém rozmezí 1 500 a 2 500 Kč ale pořídíte letenky také na mnoho dalších termínů prakticky napříč letními prázdninami. Linka je v letní sezoně operována 2× týdně (čtvrtek a pondělí), proto je do Lotyšska možné vyrazit na kratší i delší pobyty.

Veškeré informace o letišti v Rize (RIX), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cestování do Lotyšska je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejsnazší formou, jak poznat celé Lotyšsko, je půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Během letních prázdnin počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem 700 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 270 Kč

Lotyšsko: prázdninové letenky z Prahy do Rigy


Bude se hodit

Letiště Riga (RIX)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)