Londýn na pár dní koncem léta z Prahy
10.8.2020

Londýn na pár dní koncem léta z Prahy

558

O této nabídce

Vydejte se koncem léta do britské metropole, Londýna. Zpáteční letenku z Prahy na londýnské letiště Stansted, s nízkonákladovou aerolinkou Ryanair, můžete ulovit již za 558 Kč. Za tuto cenu můžete navštívit Londýn v průběhu celého září. V ceně letenek se nachází pouze jedno malé příruční zavazadlo, což však na pár dní městské turistiky určitě vystačí.

Od 10. července lze do Velké Británie cestovat bez nutnosti negativního testu nebo dvoutýdenní karantény. Při vstupu na souostroví je však zapotřebí mít vyplněný tento online formulář, a to nejpozději 48 hodin před příletem do země.

Proč navštívit Londýn?

Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleť si nasát tuhle jedinečnou atmosféru! Omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukněte do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září 2020
 • Termíny:
  • 9. – 15. září
  • 15. – 16. září
  • 17. – 22. září
  • 22. – 23. září
  • 24. – 29. září
  • 29. – 30. září

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích kapacit nejen v Londýně naleznete tradičně na Bookingu, Hotels AirBnB. Doporučujeme však vybírat ta zařízení, jež nabízí možnost bezplatného zrušení rezervace zdarma.  Tu nabízí například tento jednoduchý hotel Dover za 735 Kč/os./noc i se snídaní.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Londýna za 558 Kč

Londýn na pár dní koncem léta z Prahy


Bude se hodit

Letiště Londýn Stansted (STN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)