LM zájezdy z Prahy na Sicílii: 4* hotely s polopenzí – odlet v pátek
3.7.2024

LM zájezdy z Prahy na Sicílii: 4* hotely s polopenzí – odlet v pátek

12 990

O této nabídce

První červencový týden nám servíruje trochu nemastné léto, odleť proto v pátek za slunečními paprsky na Sicílii. V last minute nabídce cestovní kanceláře Čedok ulovíš zájezdy z Prahy na tento italský ostrov od 12 990 Kč. Balíček obsahuje týdenní ubytování (od 5. do 12. července) s polopenzí v dobře hodnoceném 4* Hotelu Torre Normanna ležícím 40 km východně od největšího města na ostrově, Palerma. Za lehký příplatek je možné najít zázemí i ve 4* Hotelu Santa Lucia Le Sabbie D´oro v oblíbeném letovisku Cefalú.

Přepravu do cílové destinace i zpět zajistí na přímých letech z Prahy (PRG) do Palerma (PMO) domácí aerolinka Smartwings. Zájezd zahrnuje také transfery mezi letištěm a hotelem, i služby delegáta na místě.

 • Rezervuj: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 5. 7. -> Praha – Palermo -> 19:30 – 21:45 
  • 12. 7. -> Palermo – Praha -> 22:35 – 00:55 (+1)
 • Hotely:
  • 4* Hotel Torre Normanna za 12 990 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Santa Lucia Le Sabbie D´oro za 17 490 Kč (polopenze)

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za relaxem na Sicílii

Brioscia con gelato aneb brioška se zmrzlinou k snídani, místo kafe osvěžující kávová tříšť. Pak procházka jedním z barevných městeček, za památkami nebo rozkvetlou přírodou prorostlou olivovými háji a růžovými mandlovníky. V době oběda, kdy má slunce největší sílu, se schovej pod stíny slunečníků a ochutnejte čerstvé ryby a plody moře dochucené šťavnatým sicilským citronem. A po odpolední siestě na pláži už hurá do plavek a příjemných vod moře Tyrhénského, Středozemního či Jónského. O večerní zábavu se postará majestátní sopka Stromboli, mladší sestra ohromné Etny, jejíž ohňové představení spíš harmonicky, než děsivě, doplňuje červenající se oblohu při západu slunce.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkni se do naší autopůjčovny a udělej si přehled o dostupných vozech. Ceny za pronájem malého vozu se během letních měsíců pohybují kolem 3 000 Kč / týden.

Náhled zájezdu z Prahy na Sicílii za 12 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Sicílii: 4* hotely s polopenzí – odlet v pátek


Bude se hodit

Letiště Palermo (PMO)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)