LM zájezdy z Prahy na Madagaskar s all inclusive
8.12.2022

LM zájezdy z Prahy na Madagaskar s all inclusive

17 990

O této nabídce

Již nadcházející sobotu vypraví cestovní kancelář Čedok předposlední letošní charterový let na Madagaskar! Vy samozřejmě můžete být u toho, neboť v nabídce naleznete hned několik last minute zájezdů za skvělé ceny! Nejlevnější týdenní pobyt ve 4* Hotel Orangea Village pořídíte za 17 990 Kč včetně stravování formou all inclusive. V rozmezí 20 a 25 tisíc Kč lze navíc vybírat z nabídka hned pětice dalších  ubytovacích zařízení.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner italské aerolinky Neos Air), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

A pokud rádi trávíte aktivnější dovolenou, zvolte poznávací zájezd „Vítejte na Madagaskaru“. Náš Jirka ho v závěru listopadu absolvoval a napsal zevrubnou recenzi,  v níž shrnul zážitky i program výletu. Přečtěte si proto jeho cestopis a navnaďte se na cestu na Madagaskar!

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Madagaskar zrušil kompletní „COVID byrokracii“ pro přijíždějící cestovatele již 11. srpna. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti.

Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád: 
  • 10. 12. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 18:00 – 05:30 (+1)
  • 18. 12. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 09:15 – 19:00
 • Hotely:
  • 4* Hotel Orangea Village za 17 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Hotel Orangea Beach Resort za 19 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Palm Beach Resort and Spa za 20 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Vanila & Spa za 23 590 Kč (s all inclusive)
  • 4* Royal Beach Hotel za 23 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Hotel VOI Amarina Resort 24 990 Kč (s all inclusive)
  • poznávací zájezd „Vítejte na Madagaskaru“ za 26 990 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Madagaskar

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpořte tenhle přírodní ráj a vydejte se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masívy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo vám otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 19 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Madagaskar s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Neos Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)