LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy
7.9.2022

LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy

12 990

O této nabídce

V last minute nabídce zájezdů se neobjevuje pouze Zanzibar! Dnes tu pro vás máme tip na zájezd z Prahy mířící na neméně exotické Kapverdské ostrovy. Využijte aktuální last minute nabídky cestovní kanceláře Blue Style a zaleťte si na týdenní dovolenou k africkým břehům. Vaší cílovou destinací se stane idylický ostrov Sal. Nejzajímavější ubytování v poměru cena/výkon nabídne 4* Hotel Murdeira Village Resort – za 12 990 Kč vás čeká pobyt s polopenzí a pokud si tisícovku připlatíte, můžete se těšit na stravování formou all inclusive.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány tuzemskou aerolinkou Smartwings) transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdské ostrovy

Před cestou na Kapverdy je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 8. 9. -> Praha – Sal -> 14:00 – 18:00
  • 15. 9. -> Sal – Praha -> 19:00 – 04:00 (+1)
 • Hotely:
  • Hotel Murdeira Village Resort >> REZERVUJ ZDE
   • za 12 990 Kč/os. s polopenzí
   • za 13 990 Kč/os. s all inclusive
  • Hotel Ouril Pontao za 13 990 Kč/os. (se snídaní) >> REZERVUJ ZDE
  • Hotel Porto Antigo za 13 990 Kč/os. (se snídaní) >> REZERVUJ ZDE

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte na Kapverdské ostrovy

Ostrov Sal, lemovaný bělostnými písečnými plážemi, je ideální dovolenkovou destinací. Koktejl žáru tropů, pohodového života a nesčetného množství aktivit je důvodem, proč je Sal tolik oblíbený. Navštivte Černou pláž u městečka Santa Maria, hrajte si ve vlnách na surfu, windsurfu nebo kitesurfu. Jeďte na výlet do solného dolu Salinas, smočte svá těla v blahodárné koupeli. Půjčte si čtyřkolku a poznejte africkou scenérii po vlastní ose. Užijte si eco tour za mořskými želvami anebo se rovnou ponořte pod hladinu, spatřit můžete rejnoky, barevné rybičky a s trochou štěstí (anebo smůly?) i žraloky citronové.

Náhled zájezdu z Prahy na Kapverdské ostrovy za 12 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)