LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy – 4* hotel s all inclusive
20.4.2023

LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy – 4* hotel s all inclusive

16 990

O této nabídce

Jarní počasí je značně proměnlivé a pokud vám chybí dostatek slunečních paprsků, odleťte již zítra do západní Afriky! Využijte last minute nabídky zájezdů od cestovní kanceláře EXIM tours směřujících na Kapverdské ostrovy. Balíček obsahuje kromě zpátečních letenek také ubytování v pěkném 4* hotelu na ostrově Boa Vista (7 nocí) a stravování formou all inclusive. Last minute zájezd z Prahy na Kapverdské ostrovy pořídíte za 16 990 Kč!

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Prahy, operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdské ostrovy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (letištní bezpečnostní taxa) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 21. 4. -> Praha – Boa Vista -> 10:15 – 14:25
  • 28. 4. -> Boa Vista  – Praha -> 16:55 – 04:05 (+1)
 • Hotely:
  • 3* Hotel Murdeira Village Resort za 15 990 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Royal Horizons Boavista za 16 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Oásis Atlantico Belohorizonte za 16 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Voi Vila do Farol za 17 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za relaxem a pohodou na Boa Vistu

Boa Vista doslova znamená krásný výhled, a výhled na Boa Vistu opravdu krásný je – krásný svým vlastním způsobem. Boa Vista připomíná kousek Sahary odtržený od afrického kontinentu a obklopený slanou mořskou vodou. Oranžové písečné duny, horko a sucho jen sem tam střídané rajskou oázou. Radost pohledět, ale i zažít! Připravte se na pořádný off-road a na zábavou nabitý sandboarding. Pro vyznavače vodních sportů je tu surfing, windsurfing a kitesurfing. Vysoké vlny a vítr v plachtách na Boa Vistě chytnete 365 dní v roce! Tak na co ještě čekáte?

Náhled zájezdu z Prahy na Kapverdské ostrovy s all inclusive za 16 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy – 4* hotel s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)