LM zájezdy z Brna na Fuerteventuru s all inclusive
25.4.2023

LM zájezdy z Brna na Fuerteventuru s all inclusive

11 990

O této nabídce

Letošní novinkou v nabídce zájezdů z Brna je Kanárský ostrov Fuerteventura. Cestovní kancelář Čedok začne s příchodem května vypravovat pravidelné sezónní charterové lety z Brna do Puerto Del Rosaria – největšího sídla na ostrově. Využijte aktuální nabídku last minute zájezdů na Fuerteventuru v termínu od 3. do 10. května 2023 (navíc ušetříte jeden den dovolené díky pondělnímu státnímu svátku), jejichž ceny začínají na 11 990 Kč. Na místě vás čeká týdenní pobyt ve vybraném hotelu a stravování formou all inclusive.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Prahy, operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

S orientací na letišti Fuerteventura (FUE) vás pomůže náš detailní průvodce.

Zájezdy z Brna na Fuerteventuru

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 3. 5. -> Brno – Puerto Del Rosario -> 12:00 – 16:20
  • 10. 5. -> Puerto Del Rosario – Brno -> 17:10 – 23:30
 • Hotely:
  • 2* Hotel Castillo Beach Bungalows za 11 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel R2 Bahia Playa za 12 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel R2 Rio Calma za 13 490 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel SBH Costa Calma Beach Resort za 14 680 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel SBH Monica Beach za 14 990 Kč (all inclusive)

Za odpočinkem na Fuerteventuru

Sluncem věčně zalitá Fuerteventura je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, patří tudíž Španělsku, ale krajina je africky divoká. Přezdívaná „oáza v poušti civilizace“ překypující zlatavými plážemi, živelnými sopkami a lávovými poli vám možná na první pohled bude připadat vyprahlá a bez života, o to víc vám ale časem přiroste k srdci. Nechte si přivát do tváře písek ze Sahary, rozhlédněte se do dálek z vyhlídek Las Peñitas, Morro Velosa a majáku Entallada. Projděte se národním parkem Corralejo, kilometry dlouhým pásem písečných dun, jejichž mohutné svahy krotí až tyrkysové břehy Atlantského oceánu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled zájezdu z Brna na Fuerteventuru za 11 990 Kč

LM zájezdy z Brna na Fuerteventuru s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)