LM zájezdy z Brna do Egypta s all inclusive – Marsa Alam
16.6.2023

LM zájezdy z Brna do Egypta s all inclusive – Marsa Alam

7 990

O této nabídce

Pátek odpoledne, v práci padla a co teď? Pokud žijete ve spádové oblasti brněnského letiště a nemáte plány na nadcházející týden, můžete směle vyrazit do Egypta! Cestovní kancelář Čedok doprodává kapacitu last minute zájezdů z Brna do Marsa Alam. Ceny balíčků obsahující týdenní pobyty ve 4* nebo 5* hotelech a stravování formou all inclusive začínají na 7 990 Kč! S rozmýšlením ale dlouho neváhejte, odlet z Tuřan totiž připadá již na dnešní půlnoc.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Brna (BRQ), operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Za relaxem do Marsa Alam

Žár tropů, nekonečná poušť a pestrobarevné akvárium. Marsa Alam volá plážové povaleče i vyznavače vodních sportů na perfektní dovolenou. Zapomeňte na celý svět pod slunečníkem na zlatavém písku nebo ponořte svůj obličej pod hladinu. Najdete tam téměř nedotčený korálový ráj, drobné rybky i nádherné sasanky obývané rozkošným Nemem. Klouzejte po tyrkysovém povrchu Rudého moře na kitesurfu nebo rozrážejte jeho vlny rychle svištícím skútrem. Nechte se omámit kouzlem orientu, povečeřte s beduíny a sledujte siluety velbloudů při západu slunce.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 17. 6. -> Brno – Marsa Alam -> 00:25 – 05:35
  • 24. 6. -> Marsa Alam – Brno -> 06:25 – 10:10
 • Hotely:
  • 4* Hotel Alexander the Great Resort za 7 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Blue Reef Resort za 7 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel PickAlbatros Oasis Port Ghalib za 8 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Royal Brayka Beach Resort za 8 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Casa Mare Resort za 11 990 Kč (all inclusive)

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled zájezdu z Brna do Egypta za 7 990 Kč
LM zájezdy z Brna do Egypta s all inclusive – Marsa Alam

Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Marsa Alam (RMF)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)