LM zájezd z Prahy na Azorské ostrovy v prvním listopadovém týdnu
1.11.2023

LM zájezd z Prahy na Azorské ostrovy v prvním listopadovém týdnu

10 990

O této nabídce

Lahůdku v podobě extrémně levného last minute zájezdu z Prahy na Azorské ostrovy si pro cestovatele připravila cestovní kancelář Čedok. Vypravte se již v pátek před polednem na nádherný ostrov Sao Miguel ležící doslova uprostřed Atlantského oceánu. Balíček obsahující týdenní pobyt ve 4* hotelu Vale do Navio se snídaní + zpáteční letenky na přímých letech operovaných domácí aerolinkou Smartwings pořídíte za naprosto bezkonkurenční cenu 10 990 Kč.

Veškeré informace o letišti v Ponta Delgadě (PDL), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Vyrazte na nádherné Azorské ostrovy

Neuvěřitelně rozmanitá příroda, aktivní sopky obklopené zelení a záplavou omamně vonících květin, nádherné pláže, vinice, mír a klid – to jsou Azorské ostrovy. Devět různorodých ostrovů, jejichž divoká krása vám vyrazí dech. Užijte si výhledy na azurovou vodou zaplavené krátery místních sopek, uvolněte tělo v termálních pramenech a z houpající se loďky pozorujte velryby a delfíny skotačící ve vlnách oceánu a odplouvající k západnímu obzoru, kde v dálce můžeme pouze tušit břehy daleké Ameriky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 3. 11. -> Praha – Ponta Delgada -> 11:20 – 14:40
    • 10. 11. -> Ponta Delgada – Praha -> 15:30 – 21:50
  • Hotel:
    • 4* Hotel Vale do Navio za 10 990 Kč (se snídaní)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Týdenní pronájem vozu vás v podzimních termínech vyjde na cca 2,5 tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled zájezdu z Prahy na Azorské ostrovy za 10 990 Kč

LM zájezd z Prahy na Azorské ostrovy v prvním listopadovém týdnu


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)