LM zájezd z Prahy do západoafrického Senegalu
2.10.2022

LM zájezd z Prahy do západoafrického Senegalu

18 990

O této nabídce

Na babí léto to zatím zkraje října příliš nevypadá. Chcete-li si v následujícím týdnu užít slunečné počasí, ideálně skloubené s koupačkou ve vodách Atlantského oceánu, využijte last minute nabídky cestovní kanceláře Exim Tours a vyrazte do západní Afriky! Senegal je rozhodně jedna z nejrozvinutějších a zároveň nejbezpečnějších zemí subsaharské části kontinentu. Přímý charterový let operovaný tuzemským dopravcem Smartwings odlétá již v úterý dopoledne. Čeká vás týdenní pobyt v dobře hodnoceném (mrkněte se na recenze) 4* hotelu Royal Horizons Baobab a stravování ve formě all-inclusive. Za celý zájezd zaplatíte skutečně výbornou cenu 18 990 Kč!

Podmínky pro cestování

Cesta do Senegalu

Před cestou do Senegalu je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
  • Termín: 4. – 11. 10. 2022
  • Letový řád:
    • 4. 10. -> Praha – Dakar -> 10:50 – 15:55
    • 11. 10. -> Dakar – Praha -> 16:45 – 03:15 (+1)
  • Ubytování:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Senegalu

Senegal je označován za vycházející hvězdu. Navštivte jej dřív, než jeho přírodní a kulturní bohatství objeví celý svět. Lemují ho zlatavé pláže a stíny palem, vnitrozemím se rozléhají pouště s karavany velbloudů. Plantáže baobabů střídají delty řek a hrdými lvy obývané savany. Na východě burácejí mohutné vodopády, západ je omýván Atlantským oceánem. Srdcem hlavního města je náměstí Nezávislosti, zdobené domy z koloniálních dob. V jeho okolí koupíte umění a řemeslné suvenýry a ochutnáte tradiční africkou kuchyni. V Senegalu najdete pohodu i dobrodružství, civilizaci i divočinu. Ovšem nejcennějším klenotem je místní obyvatelstvo, které je neskutečně vřelé a neustále s úsměvem na tváři.

Náhled zájezdu z Prahy do Senegalu za 18 990 Kč/os.

LM zájezd z Prahy do západoafrického Senegalu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)