LM zájezd z Prahy do Thajska: přímý let na Krabi a pobyt s polopenzí
17.3.2023

LM zájezd z Prahy do Thajska: přímý let na Krabi a pobyt s polopenzí

26 490

O této nabídce

Nemáte plány na nadcházející týden a táhne vás to za teplem mimo evropský kontinent? Mrkněte do nabídky cestovní kanceláře Čedok a ulovte si jeden z last minute zájezdů z Prahy do Thajska! Pozor, odlet je naplánován již na zítřejší večer. V thajské provincii Krabi, jejíž břehy omývají vody Andamanského moře, strávíte týden a další neděli jste opět zpět v Praze. Na výběr máte z ubytování ve trojici 4* hotelů, přičemž balíček všech případech obsahuje také stravování formou polopenze. Celkové cena za březnový last minute zájezd z Prahy do Thajska začíná na 26 490 Kč.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Pro cestování do Thajska platí podmínky  „jako dřív“ . Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 18. 3. -> Praha – Krabi -> 21:30 – 14:15 (+1)
  • 26. 3. -> Krabi – Praha -> 14:50 – 21:55
 • Dostupnost: březen 2023
 • Hotely:
  • 4* Hotel Krabi Chada Resort za 26 490 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Chada Beach Resort and Spa za 27 490 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Chada Thai Village Resort za 28 490 Kč (s polopenzí)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za relaxem na thajské provincie Krabi

Být divochem, námořníkem, gurmánem, lenochem i flamendrem zároveň se zdá být nemožné, avšak do první návštěvy thajského Krabi! V husté džungli se prodíráte k horkým pramenům a smaragdovému jezeru Emerald Pool, běháte po Pláži na Phi Phi Leh jako Leonardo, proplouváte mezi ostrůvky na kajacích a navštívíte Susan Hoi – pláž zkamenělých mušlí, přilehlý Ko Tapu, který je známý jako ostrov Jamese Bonda. Ochutnáte úchvatné banánové palačinky se sladkým mlékem, špízy se všemi druhy masa či nejrozmanitější mořské plody. Pak se svalíte do písku na Railay Beach, té z nejkrásnějších pláží světa, kde, až se setmí, zažijete pravou „krabskou“ zábavu! Tuláka tisíce tváří z vás udělá Krabi!

Náhled zájezdu z Prahy na Krabi za 26 490 Kč

LM zájezd z Prahy do Thajska: přímý let na Krabi a pobyt s polopenzí


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)