LM zájezd z Prahy do jižního Ománu – 4* hotel s all inclusive
5.3.2024

LM zájezd z Prahy do jižního Ománu – 4* hotel s all inclusive

16 490

O této nabídce

Skvělým tipem pro jedince, kteří hledají balanc mezi aktivní dovolenou a plážovým relaxem, je Omán! Právě do tohoto rozmanitého sultanátu ležícího na Arabském poloostrově se můžete vydat již příští týden s cestovní kanceláří Blue style. V její last minute nabídce pořídíte týdenní zájezd z Prahy do Ománu za 16 490 Kč. Balíček obsahuje dopravu na přímých letech z Prahy (PRG) operovaným aerolinkou Smartwings, týdenní ubytování v novém 4* resortu Belad Bond, stravování formou all inclusive light (bez alkoholických nápojů) a samozřejmě také služby delegáta i transfery z letiště do hotelu.

Veškeré informace o letišti v Salále (SLL), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 12. 3. -> Praha – Salalah -> 08:00 – 18:05
    • 19. 3. -> Salalah – Praha -> 19:35 – 00:25 (+1)
  • Hotely:
    • 4* Hotel Belad Bond Resort za 16 490 Kč (all inclusive light)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Autopůjčovna

Navzdory pobytu v hotelu se vám za účelem snadného poznávání severní části země bude hodit vlastní auťák! Mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 600 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Náhled zájezdu z Prahy do Ománu za 16 490 Kč

LM zájezd z Prahy do jižního Ománu – 4* hotel s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Salála (SLL)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)