LM letenky z Prahy do Dominikánské republiky
20.5.2023

LM letenky z Prahy do Dominikánské republiky

11 663

O této nabídce

V last minute nabídce německé letecké společnosti Condor máte možnost ulovit levné letenky z Prahy do Dominikánské republiky. K dispozici jsou atraktivní zpáteční letenky do Puerto Plata, největšího města na severním pobřeží, za 11 663 Kč nebo do hlavního města Santo Domingo za 13 568 Kč. V obou případech se jedná o termín s odletem 24. května a návratem 4. června.

Základní tarif navíc obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 20 kg i občerstvení během zaoceánského letu letu (hlavní jídlo + nealkoholické nápoje). Cestou do Karibiku i zpět do České republiky vás vždy čeká přestup v německém Frankfurtu (FRA).

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + příruční á 8 kg
 • Dostupnost: květen/červen 2023
 • Termíny:
  • Puerto Plata
   • 24. 5.  – 4. 6. za 11 662 Kč
  • Santo Domingo
   • 24. 5. – 4. 6. za 13 568 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Puerto Plata za 11 663 Kč

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)