Listopadová a prosincová Mallorca z Norimberku
26.9.2023

Listopadová a prosincová Mallorca z Norimberku

od 1 297

O této nabídce

Mallorca je destinací, která vás nadchne po celý rok. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky do Palma de Mallorca z Norimberku od 1 297 Kč. Termínů je k mání více než dost na letošní listopad a prosinec, nejlevnější letenky pořídíte s odletem 2. a návratem 10. prosince. Prozkoumejte krásná zákoutí tohoto oblíbeného ostrova a vydejte se třeba na slavný trek GR 221.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 500 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 365 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Mallorca vás nadchne po celý rok

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Všechna nádherná místa na Mallroce pohodlně objedete autem, které si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Ideální auto na týden vás v listopadu vyjde od 1 432 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Mallorcu za 1 297 Kč
Listopadová a prosincová Mallorca z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)