Libanon: first-minute letenky z Prahy do Bejrútu
5.6.2023

Libanon: first-minute letenky z Prahy do Bejrútu

4 389

O této nabídce

Kdo dopředu plánuje, ten levné letenky uloví! Turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines aktuálně nabízí zlevněné letenky do Libanonu v termínech během března příštího roku. Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města země, Bejrútu, pořídíte za skvělou cenu 4 389 Kč. Cestou vás v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v Istanbulu na letišti Sabiha Gökcen (SAW). Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu většího příručního zavazadla – pokud nezvládnete cestovat na lehko, zakupte si letenky ve vyšším tarifu „Essentials“ za příplatek á 20 € / směr.

Objevit Libanon!

Protnutím Blízkého východu a západního světa, střetem islámu a křesťanské víry, směsicí tradice a nového, moderního – tím vším je Libanon. I pro turisty v sobě mísí více – památky a stará města s panenskou přírodou, písečné pobřeží omývané Středozemním mořem a lyžování – ač by to čekal málokdo. Navštivte hlavní město Bejrút, jeho nádherné mešity i moderní tvář, zajděte na nákupy, ochutnejte výtečnou libanonskou kuchyni – jemný hummus zdobený piniovými oříšky, tabbouleh, pampeliškový salát a sladkou baklavu. Poznejte fascinující historii města Byblos a Týros, dnešní Súr, projděte svatým údolím Kadíša. Smlouvejte na súku, tržišti, města Tripolis. Libanon vás chytne a už nikdy nepustí!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Libanonu

Cestování do Libanonu je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Libanonu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Libanonu za 4 389 Kč

Libanon: first-minute letenky z Prahy do Bejrútu


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)