Levné zpáteční letenky z Vídně do Severní Makedonie
8.4.2024

Levné zpáteční letenky z Vídně do Severní Makedonie

od 506

O této nabídce

Objevte krásy a tajemství Balkánu a začnete u jezera Ohrid, kam si zaletíte za pár korun. Maďarská nízkonákladovka Wizz Air nabízí super levné letenky z Vídně do Severní Makedonie a vy je pořídíte od 506 Kč. Termínů je k mání dostatek po celé jaro, tedy od dubna do června – odletět můžete hned příští týden a nebo třeba až od 20. do 25. června. 

Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší bágl, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 731 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 709 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Severní Makedonie, neobjevená perla Balkánu

Vysoko položená zem, vrcholky pokryté bílou peřinou, mezi nimi průzračná jezera a opuštěné kláštery s magickým duchem. O Makedonii se v dějepisu učil každý, ale jen málokdo se do téhle úchvatné země vydá. Proto je plná dosud neobjevených tajemství a nádherných výhledů, které tu jsou jen a pouze pro vás. Objevujte panenskou přírodu i historická města, město Ohrid hraje veselou hudbou a Skopje je zase nesmírně bohaté na památky. Přes vodu řeky Vardar tady na sebe hledí pravoslavné kostely a mešity s vysokými minarety, v naprostém míru a souznění.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Ohridu auto a vydejte se na severomakedonský roadtrip. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 563 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Severní Makedonie za 506 Kč

Levné zpáteční letenky z Vídně do Severní Makedonie


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)