Levné listopadové letenky na Island – z Katowic a Vídně
10.10.2022

Levné listopadové letenky na Island – z Katowic a Vídně

1 170

O této nabídce

V dnešní promo akci letecké společnosti Wizz Air ulovíte např. zlevněné letenky na Island. Sleva se vztahuje na nákupy uskutečněné během dnešního dne a odlety do konce listopadu. V rezervačním systému aerolinky na vás čekají zpáteční letenky z Vídně do Reykjavíku za 1 198 Kč (cena platná pro členy WDC, nečlenové zaplatí stále hezkých 1 565 Kč). K dispozici máte výběr letenek napříč celým jedenáctým kalendářním měsícem – vč. prodloužených víkendů od pátku do pondělí nebo přes státní svátek 17. listopadu.

Levné letenky na Island ulovíte také při odletu z polských Katowic,  a to za 1 170 Kč! Analogicky lze k odletu využít také pravidelnou linku stejného dopravce z Wroclawi, odkud se na listopadové termíny dají sehnat letenky za 1 547 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 198 Kč

Levné listopadové letenky na Island – z Katowic a Vídně


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)