Levné letenky z Prahy na Madeiru se Smartwings
16.12.2021

Levné letenky z Prahy na Madeiru se Smartwings

4 246

O této nabídce

Tuzemská aerolinka Smartwings nahrála do rezervačních systémů letenky na Madeiru za skutečně lákavé ceny. Zpáteční letenky z Prahy na Madeiru na přímých letech pořídíte za 4 246 Kč. Dostupné jsou termíny na pondělních rotacích v druhé polovině února a po celý březen. Tradičně sesumírované je naleznete v našem kalendáři. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo s hmotnostním limitem 8 kg. Pokud budete potřebovat i odbavené připlatíte si 643 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

V případě cesty na Madeiru musíte před cestou vyplnit příslušný registrační formulář (v rozmezí 48 – 12 hodin před cestou) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 90 dnech).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete na stránkách VisitMadeira.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Madeira momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč na Madeiru?

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 246 Kč

Levné letenky z Prahy na Madeiru se Smartwings


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)