Levné letenky z Prahy do Pisy aneb červnové Toskánsko
1.6.2021

Levné letenky z Prahy do Pisy aneb červnové Toskánsko

798

O této nabídce

Podmínky cestování do Itálie a zpět jsou již velmi benevolentní, když si v obou směrech vystačíte „pouze“ s negativním antigenní testem. Návraty do ČR jsou navíc s první dávkou očkování nebo dokladem o prodělané nemoci bez extra podmínek. Vícenáklady v případě cesty do Itálie jsou již tedy zanedbatelné a dává smysl vyrazit klidně jen na prodloužení víkend. Ideální víkendovou destinací je italská Pisa, jejíž ochutnávku můžete při delším pobytu spojit s poznáváním celé oblasti Toskánska. V rezervačním systému irského dopravce Ryanair ulovíte levné letenky z Prahy do Pisy za 798 Kč. Tak neváhejte a začněte plánovat červnový výlet na Apeninský poloostrov.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je nově zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete v Pise podstoupit na některém z těchto míst. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 5. – 8. 6. za 798 Kč
  • 5. – 12. 6. za 798 Kč
  • 12. – 15. 6. za 991 Kč
  • 15. – 19. 6. za 894 Kč
  • 22. – 29. 6. za 991 Kč
  • 6. – 13. 7. za 1 032 Kč

Vyraz poznávat Toskánsko s Pisou v čele

Pisa – město, kde se světově proslulá šikmá věž naklání před spalujícím italským sluncem k nádhernému náměstí Piazza dei Miracoli. Neodjíždějte ale pryč jen co se s ní vyfotíte! Pisa i okolí toho má spoustu co nabídnout, historicky, umělecky, i na talíři. Kochejte se nástěnými malbami muzea Delle Sinopie, ztraťte se mezi korunami stromů univerzitních botanických zahrad, těch prvních v Evropě. Omrkněte slavné graffiti Tuttomondo a projděte se po nábřeží okrasně lemujícím koryto řeky Arno. Nebo se vydejte do úchvatné Florencie, malebné Sieny anebo jen kousíček za písečnými plážemi městečka Tirrenia, stíněného borovicovým lesem. Nechte své chuťové buňky pohladit pikantní třešňovou chutí vína z oblasti Chianti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Pise nebo kdekoliv jinde v Toskánsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Toskánska bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem vozu vyjde cca na 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 798 Kč

Levné letenky z Prahy do Pisy aneb červnové Toskánsko


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)