Levné letenky na Tchaj-wan: z Budapešti téměř po celý rok
11.8.2023

Levné letenky na Tchaj-wan: z Budapešti téměř po celý rok

11 996

O této nabídce

Levné letenky na Tchaj-wan snadno pořídíte díky současné nabídce letecké společnosti Air China! Ta nabízí zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Tchaj-peje (TPE) za velmi sympatickou cenu neboli 11 996 Kč. K dispozici jsou přitom termíny téměř po celý rok – vydat se na tento krásný ostrov můžete již za pár týdnů (od srpna do října) nebo ve vybraných termínech po čas první poloviny kalendářního roku 2024.

Základní tarif dopravce obsahuje odbavené zavazadlo, tudíž si nemusíte lámat hlavu ani s balením batohu či kufru. V obou směrech vás čeká jeden klidný přestup v čínském Pekingu (PEK). Na zpáteční cestě je layover zpravidla o něco delší a lze ho tak využít k rychlé podvečerní exkurzi do města.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tchaj-peji (TPE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Vyraz objevovat krásný Tchaj-wan

Jedinečný kus země dělící Jihočínské moře od Filipínského, portugalskými objeviteli kdysi pojmenován Ilha Formosa, neboli krásný ostrov. Svému jménu skutečně dostává, mísí v sobě nádheru nespoutané přírody a nepoznaných míst, super moderní metropoli a neuvěřitelně vstřícný lid. Poznejte tuhle netradiční destinaci, zůstaňte na pár dní v hlavním městě Taipei, tolik toho nabízí. Například starobylý chrám Longshan ovoněný východním náboženstvím, úchvatné sbírky čínského umění, a celému panoramatu dominující neskutečnou Taipei 101, věž ve tvaru bambusu, symbolizující dlouhověkost. Poctěte svou návštěvou rokli Taroko a její Svatyni věčného jara, vnímejte magický klid obklopující jezero Slunce a Měsíce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesty na Tchaj-wan

Na Tchaj-wan se můžete vydat již zcela bez omezení. Žádné testy, ani certifikáty, ani formuláře. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Transfer přes Čínu

Kvůli routingu vedoucímu přes pevninskou Čínu je aktuálně nutné disponovat negativním AG testem (ne starším 48 hodin) v obou směrech. Do podzimu ale zbývá spousta času a věříme, že i tato nepříjemnost brzy padne. Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Tchaj-peje za 11 996 Kč

Levné letenky na Tchaj-wan: z Budapešti téměř po celý rok


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)