Levné letenky na Kypr: z Bratislavy do Pafosu
1.4.2022

Levné letenky na Kypr: z Bratislavy do Pafosu

633

O této nabídce

Levné letenky na středomořský ostrov Kypr ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Bratislavy do Pafosu ležícího na západním pobřeží ostrova pořídíte v jarních termínech od 633 Kč. Letenky jsou dostupné během dubna a května, kdy ještě na Kypru nebudou panovat spalující vedra. Na druhou stranu vody okolního Středozemního moře s teplotou lehce přes 20°C již rozhodně umožní i osvěžující koupačku. Dopravce na trase operuje 2× týdně (úterky a soboty).

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Před cestou na Kypr je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k opatřením na místě (cestovatelé s negativním testem musí podstoupit kontrolní přetestování po po příletu do LCA) ale důrazně doporučujeme cestovat s očkovacím certifikátem. Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vyjde na cca 800 Kč /den.

Náhled letenky z Bratislavy do Pafosu za 633 Kč

Levné letenky na Kypr: z Bratislavy do Pafosu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)