Levné letenky do Valencie a Alicante – z Vídně
4.11.2021

Levné letenky do Valencie a Alicante – z Vídně

od 507

O této nabídce

Velmi levné letenky do Španělska ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Vydejte se do Valencijského společenství na jihovýchodě země – vybírat můžete ze dvou destinací, a to měst Alicante a Valencie. Zpáteční letenky do Valencie za 507 Kč a zpátečky do Alicante za 787 Kč. Levné letenky, jejichž ceny v závislosti na přesném termínu budou oscilovat kolem jedné tisícikoruny, pořídíte na ideální prodloužené víkendy v prosinci a lednu. Poskládat si samozřejmě můžete i delší pobyt.

Náš tip: Zaleťte si na španělské pobřeží Středozemního moře pouze na víkendovou otočku. V sobotu ráno vyrazte do Alicante a v neděli večer se vracejte z Valencie. Např. v termínu 22. – 23. 1. 2022 vás každá jednosměrka vyjde na pouhých 10 € čili zpáteční letenky máte za pětistovku!

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i celá ČR i Rakousko je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Valencie

Španělsko je proslulé svými krásnými katedrálami a hrady připomínající dávnou minulost, Valencijskou dominantou je ale něco docela odlišného. Z vyschlého koryta řeky Turie se tam k nebi tyčí moderní architektonický skvost Santiaga Calatravy. Ciudad de las Artes y las Ciencias vám ukáže vědu i úžasné umění. Projděte se zelení kilometry se táhnoucího parku nebo zavítejte na jednu ze zlatavých pláží. A protože láska prochází žaludkem, Valencii pro její výbornou paellu a jemnou horchatu prostě nelze nemilovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Valencie za 507 Kč
Levné letenky do Valencie a Alicante – z Vídně
Náhled letenky z Vídně do Alicante za 787 Kč

Levné letenky do Valencie a Alicante – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)